Ministar turizma Darko Lorencin sudjeluje na vježbi HGSS-a
Ministar turizma Darko Lorencin sudjelovat će u vježbi Hrvatske gorske službe spašavanja (HGSS) koja će se održati u srijedu, 14. kolovoza 2013. godine, s početkom u 11:00 sati u naselju Ravni Dabar, Općina Karlobag, Ličko-senjska županija. Nakon vježbe predviđene su izjave za medije.
14.08.2013 | Ministarstvo turizma i sporta
| Lokacije: | Ravni Dabar, Karlobag, Ličko-senjska županija |
| Teme: | Turizam, Sigurnost, Gorsko spašavanje |
| Izdvojeni datumi: | 2013-08-14T00:00:00Z, 2013-08-14T11:00:00Z |
| Datum: | 14.8.2013. 11:00:00 |
| Kategorije: | Turizam, Sigurnost, Gorsko spašavanje |
| HGSS, Darko Lorencin, vježba, spašavanje, turizam, Karlobag, Ličko-senjska županija |