Ministar Lorencin u Omišu promatrao vježbe HGSS-a
Ministar turizma Darko Lorencin sudjelovao je u demonstracijskim vježbama Hrvatske gorske službe spašavanja (HGSS) u Omišu, fokusirajući se na aktivnosti spašavanja na vodi i penjanje na stijene u kanjonu rijeke Cetine. Događaj je započeo u 12:00 sati kod stadiona, a završio oko 14:00 sati u Radmanovim mlinicama, gdje su pozvani i mediji.
09.07.2014 | Ministarstvo turizma i sporta
| Lokacije: | Omiš, Kanjon rijeke Cetine, Radmanove mlinice |
| Teme: | Turizam, Sigurnost, Sport, Gorsko spašavanje |
| Izdvojeni datumi: | 2014-07-09T00:00:00Z, 2014-07-09T12:00:00Z, 2014-07-09T14:00:00Z |
| Datum: | 9.7.2014. 12:00:00 |
| Kategorije: | Turizam, Sigurnost, Sport, Gorsko spašavanje |
| Darko Lorencin, Omiš, HGSS, Hrvatska gorska služba spašavanja, turizam, vježbe, spašavanje na vodi, penjanje na stijene, Radmanove mlinice, rijeka Cetina |