Ministarstva
NP Paklenica: Ministar Bajs sa predstavnicima HGSS-a o sigurnosti turista
Ministar turizma Damir Bajs sastao se s predstavnicima HGSS-a u NP Paklenica kako bi razgovarali o programu unaprjeđenja sigurnosti turista. Sastanku je prisustvovao i pročenik HGSS-a Vinko Prizmić, nakon čega je održana vježba spašavanja. Ministarstvo je ranije ove godine dodijelilo milijun kuna HGSS-u za poboljšanje sigurnosti turista.
19.08.2009 | Ministarstvo turizma i sporta
| Lokacije: | NP Paklenica, Starigrad |
| Teme: | Turizam, Sigurnost, Spašavanje, Gorska služba spašavanja |
| Izdvojeni datumi: | 2009-08-19T00:00:00Z, 2009-04-01T00:00:00Z |
| Datum: | 19.8.2009. 12:00:00 |
| Kategorije: | Turizam, Sigurnost, Spašavanje, Gorska služba spašavanja |
| NP Paklenica, Ministarstvo turizma, Damir Bajs, HGSS, Hrvatska gorska služba spašavanja, sigurnost turista, spašavanje turista, Vinko Prizmić, Starigrad |