Vlada
Vlada obilježila blagdan Svih svetih polaganjem vijenaca na Mirogoju
U prigodi blagdana Svih svetih, premijer Andrej Plenković sa potpredsjednicima Vlade i ministrima položio je vijence i zapalio svijeće na zagrebačkom groblju Mirogoju. Odana je počast poginulim hrvatskim braniteljima i svim žrtvama Domovinskog rata kod spomenika 'Glas hrvatske žrtve - Zid boli', Središnjeg križa u Aleji poginulih hrvatskih branitelja, groba Franje Tuđmana, te Zajedničke grobnice za neidentificirane žrtve. Premijer Plenković poručio je putem platforme X da se prisjećaju onih koji više nisu s nama i odaju počast svima koji su dali život za hrvatsku slobodu.
31.10.2024 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Mirogoj, Zagreb |
| Teme: | Sjećanje, Počast žrtvama, Domovinski rat, Vladine aktivnosti |
| Izdvojeni datumi: | 2024-10-31T00:00:00Z |
| Datum: | 31.10.2024. 0:00:00 |
| Kategorije: | Sjećanje, Počast žrtvama, Domovinski rat, Vladine aktivnosti |
| Svi sveti, Vlada, Andrej Plenković, Mirogoj, polaganje vijenaca, Domovinski rat, hrvatski branitelji, Tomo Medved, Davor Božinović, Ivan Anušić, Nina Obuljen Koržinek, Damir Habijan |