Vlada obilježila blagdan Svih svetih
Izaslanstvo Vlade Republike Hrvatske, predvođeno potpredsjednikom Vlade i ministrom hrvatskih branitelja Tomom Medvedom, položilo je vijence i zapalilo svijeće na zagrebačkom Gradskom groblju Mirogoj u povodu blagdana Svih svetih. Tom prigodom posebno su se prisjetili hrvatskih branitelja koji su dali živote za slobodnu Hrvatsku. U izaslanstvu su bili i potpredsjednik Vlade Davor Božinović, ministar obrane Mario Banožić te ministrica kulture i medija Nina Obuljen Koržinek.
31.10.2023 | Ministarstvo hrvatskih branitelja
| Lokacije: | Gradsko groblje Mirogoj, Zagreb |
| Teme: | Državni blagdan, Polaganje vijenaca, Sjećanje na žrtve |
| Izdvojeni datumi: | 2023-10-31T00:00:00Z |
| Datum: | 31.10.2023. 0:00:00 |
| Kategorije: | Državni blagdan, Polaganje vijenaca, Sjećanje na žrtve |
| Svi sveti, Vlada RH, Tomo Medved, Davor Božinović, Mario Banožić, Nina Obuljen Koržinek, Zvonko Kusić, Mate Granić, Mirogoj, branitelji, Domovinski rat, Franjo Tuđman, Zid boli |