Vlada
Premijer Sanader na Europa forumu u Austriji: "Novi zamah za Europu"
Predsjednik Vlade RH Ivo Sanader sudjelovao je na Europa forumu u Göttweigu, Austrija, koji je ove godine bio posvećen temi "Novi zamah za Europu". Sanader je tom prilikom govorio o hrvatskom putu prema Europskoj uniji. Skup su obilježile rasprave o jačanju europskog zajedništva i borbi protiv populizma, uz sudjelovanje visokih europskih i austrijskih dužnosnika.
06.07.2008 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Göttweig, Austrija, Bruxelles |
| Teme: | Europske integracije, Vanjska politika, Europska unija |
| Izdvojeni datumi: | 2008-07-06T00:00:00Z |
| Datum: | 6.7.2008. 0:00:00 |
| Kategorije: | Europske integracije, Vanjska politika, Europska unija |
| Ivo Sanader, Europa forum, Austrija, Europska unija, Ursula Plassnik, Luc Van den Brande, Benita Ferrero Waldner, Wilhelm Molterer, Göttweig |