Vlada
Predsjednik Vlade na Europskom forumu Wachau 2008
Predsjednik Vlade Republike Hrvatske, dr. sc. Ivo Sanader, sudjelovao je 6. srpnja 2008. godine na Europskom forumu Wachau 2008 u Austriji, pod nazivom „Novi poticaj za Europu“. Forum se održao u opatiji Göttweig, a uz Sanadera su sudjelovali i visoki dužnosnici poput vice kancelara Austrije Wilhelma Molterera, austrijske ministrice vanjskih poslova Ursule Plassnik te povjerenice EU za vanjske poslove Benite Ferrero-Waldner. Forum, koji djeluje od 1995. godine na promicanju ujedinjene Europe, ugostio je i bivše premijere poput Jean Claude Junckera i José María Aznara.
04.07.2008 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Austrija, Opatija Göttweig, Göttweig, Donja Austrija, Neovisna Država Papua Nova Gvineja |
| Teme: | European Union, International Cooperation, Political Forums |
| Izdvojeni datumi: | 2008-07-04T00:00:00Z, 2008-07-06T00:00:00Z, 1995-01-01T00:00:00Z |
| Datum: | 6.7.2008. 0:00:00 |
| Kategorije: | European Union, International Cooperation, Political Forums |
| Ivo Sanader, Europski forum Wachau, Austrija, Europa, Wachau, Göttweig, Wilhelm Molterer, Ursula Plassnik, Benita Ferrero-Waldner, Erwin Pröll, Michael Somare |