Vlada
Sanader: Vlada će učiniti ono što je planirano u prva dva tromjesečja, referendum za NATO nije potreban
Predsjednik Vlade Ivo Sanader izjavio je da će Vlada ispuniti sve planirane ciljeve za prva dva tromjesečja, odbacujući kritike oporbe o sporosti u usklađivanju zakona s europskim zakonodavstvom. Naglasio je da je važnije kvalitetno usklađivanje s Europskom komisijom. Također je ponovio stajalište Vlade da referendum o članstvu Hrvatske u NATO-u nije potreban, podsjećajući na izbornu volju građana za ulazak u EU i NATO. Sanader je također najavio početak pregovora o protokolu koji će biti potpisan u srpnju.
15.04.2008 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Zagreb |
| Teme: | Vladine politike, Međunarodni odnosi, Zakonska usklađenost, Demokratski procesi |
| Izdvojeni datumi: | 2008-04-15T00:00:00Z |
| Datum: | 15.4.2008. 0:00:00 |
| Kategorije: | Vladine politike, Međunarodni odnosi, Zakonska usklađenost, Demokratski procesi |
| Ivo Sanader, Vlada, Europska unija, NATO, zakoni, referendum |