Misa zahvalnica za policijske službenike održana u Nacionalnom svetištu u Mariji Bistrici
U Nacionalnom Marijanskom svetištu u Mariji Bistrici, deveti put zaredom, održana je Misa zahvalnica za policijske službenike Ministarstva unutarnjih poslova i Policijske uprave krapinsko-zagorske. Misno slavlje predvodio je rektor Svetišta mons. Zlatko Koren, a koncelebrirao je vlč. Pave Điko. Prisustvovali su brojni visoki predstavnici MUP-a, načelnici policijskih uprava i djelatnici policije.
11.12.2015 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Marija Bistrica |
| Teme: | Religija, Policija |
| Izdvojeni datumi: | 11.12.2015. |
| Datum: | 10.12.2015. 12:00:00 |
| Kategorije: | Religija, Policija |
| Misa zahvalnica, policijski službenici, Ministarstvo unutarnjih poslova, Policijska uprava krapinsko-zagorska, Marija Bistrica, Svetište |