Policijske uprave
Misa zahvalnica za policijske službenike u Mariji Bistrici
U najvećem nacionalnom marijanskom svetištu u Mariji Bistrici, 14. listopada, održana je Misa zahvalnica za sve policijske službenike Policijske uprave krapinsko-zagorske. Misu je predvodio rektor svetišta Zlatko Koren, a propovijedao je župnik Dragutin Bosnar. Na misi su nazočili brojni visoki dužnosnici MUP-a, predvođeni ministrom Tomislavom Karamarkom. Župnik Bosnar usporedio je svećenički i policijski poziv, ističući važnost služenja i pomaganja drugima te potrebu poštenja i pravednosti u policijskom djelovanju. Rektor Koren pohvalio je rad policije u osiguravanju sigurnosti tisuća hodočasnika.
16.10.2009 | Krapinsko-zagorska policija
| Lokacije: | Marija Bistrica, Svetište Majke Božje Bistričke, Policijska uprava krapinsko-zagorska |
| Teme: | Vjerski događaj, Policija, Sigurnost, Hodočašće |
| Izdvojeni datumi: | 2009-10-14T00:00:00Z, 2009-10-16T00:00:00Z |
| Datum: | 14.10.2009. 19:00:00 |
| Kategorije: | Vjerski događaj, Policija, Sigurnost, Hodočašće |
| Misa zahvalnica, policija, policijski službenici, Marija Bistrica, Svetište Majke Božje Bistričke, Krapinsko-zagorska županija, MUP, Tomislav Karamarko, Oliver Grbić, Dragutin Bosnar, Zlatko Koren |