Predavanje o elektroničkom nasilju u Osnovnoj školi „Dolac“ u Rijeci
U Osnovnoj školi „Dolac“ u Rijeci održano je predavanje o elektroničkom nasilju za učenike šestih razreda. Predavanje je vodila policijska službenica Mirjana Bendi iz PU primorsko-goranske, a učenici su upoznati s vrstama i posljedicama cyberbullinga te su dobili preporuke za sigurno korištenje interneta i društvenih mreža. Podijeljeni su i letci s dodatnim informacijama.
14.03.2013 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Rijeka, Osnovna škola „Dolac“ |
| Teme: | Prevencija, Edukacija, Nasilje, Nove tehnologije, Sigurnost na internetu |
| Izdvojeni datumi: | 14.3.2013., 13. ožujka 2013. |
| Datum: | 13.3.2013. 13:40:00 |
| Kategorije: | Prevencija, Edukacija, Nasilje, Nove tehnologije, Sigurnost na internetu |
| elektroničko nasilje, nasilje na internetu, djeca, škola, policija, predavanje, OŠ Dolac, PU primorsko-goranska |