Predavanje o elektroničkom nasilju u OŠ „Kostrena“
Policijski službenik Odjela prevencije Policijske uprave primorsko-goranske, Dario Tonković, održao je u Osnovnoj školi „Kostrena“ predavanje na temu „Elektroničko nasilje na Internetu“. Predavanju je prisustvovalo oko 40 učenika osmih razreda koji su upoznati s pojmom nasilja, njegovim pojavnim oblicima te kazneno-pravnim odredbama. Naglašena je važnost prijavljivanja nasilja policiji i potreba edukacije kako bi se djeca zaštitila od opasnosti u novim medijima. Policijska uprava će nastaviti s organizacijom sličnih predavanja.
27.05.2015 | Primorsko-goranska policija
| Lokacije: | OŠ „Kostrena“, Primorsko-goranska županija |
| Teme: | Nasilje na Internetu, Prevencija, Edukacija mladih, Sigurnost na Internetu, Policija |
| Izdvojeni datumi: | 2015-05-27T00:00:00Z |
| Datum: | 26.5.2015. 0:00:00 |
| Kategorije: | Nasilje na Internetu, Prevencija, Edukacija mladih, Sigurnost na Internetu, Policija |
| elektroničko nasilje, OŠ Kostrena, policija, prevencija, Internet, cyberbullying, Rijeka |