Najava: Treći otvoreni dijalog partnera fokusiran na sigurnost i dekarbonizaciju zgrada
Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja organizira Treći otvoreni dijalog partnera 29. travnja 2019. u Zagrebu, fokusirajući se na sigurnost i zaštitu zgrada tijekom energetske obnove. Događaj će uključivati potpisivanje Povelje o suradnji za dekarbonizaciju zgrada do 2050. godine, s ciljem postizanja nacionalnih i EU energetskih ciljeva kroz obnovu, smanjenje emisija i povećanje udjela obnovljivih izvora energije. Otvoreni dijalozi partnera okupljaju stručnjake iz raznih sektora radi promicanja suradnje u dekarbonizaciji zgrada. Prvi i drugi dijalog održani su ranije tijekom 2018. i 2019. godine.
10.04.2019 | Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine
| Lokacije: | Zagreb |
| Teme: | Energetska učinkovitost, Graditeljstvo, Zaštita okoliša, Obnovljivi izvori energije, Klimatske promjene |
| Izdvojeni datumi: | 2019-04-29T00:00:00Z, 2019-04-10T00:00:00Z, 2050-01-01T00:00:00Z, 2018-09-27T00:00:00Z, 2019-02-01T00:00:00Z |
| Datum: | 29.4.2019. 0:00:00 |
| Kategorije: | Energetska učinkovitost, Graditeljstvo, Zaštita okoliša, Obnovljivi izvori energije, Klimatske promjene |
| otvoreni dijalog, energetska obnova, dekarbonizacija, zaštita od požara, seizmička aktivnost, zgrade, Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja, Povelja o suradnji, nZEB |
