U Vrbovcu održana 31. manifestacija "Kaj su jeli naši stari"
U Vrbovcu je od 26. do 28. kolovoza 2011. održana 31. manifestacija "Kaj su jeli naši stari". Ova kulinarska manifestacija posvećena je čuvanju tradicije starih jela, a uključuje pripremanje i kušanje jela po receptima naših baka, prodaju kolača, koncerte, izložbe i humanitarnu akciju. Posebnost je manifestacija "Mamica su štrukle pekli", a organiziran je i poseban vlak iz Zagreba.
26.08.2011 | Ministarstvo turizma i sporta
| Lokacije: | Vrbovec |
| Teme: | Kultura, Gastronomija, Tradicionalna jela, Turizam, Humanitarni rad |
| Izdvojeni datumi: | 2011-08-26T00:00:00Z, 2011-08-28T00:00:00Z, 2011-08-27T00:00:00Z |
| Datum: | 26.8.2011. 0:00:00 |
| Kategorije: | Kultura, Gastronomija, Tradicionalna jela, Turizam, Humanitarni rad |
| Kaj su jeli naši stari, Vrbovec, kulinarska manifestacija, tradicija, stara jela, ženske udruge, štrukli, humanitarna akcija, Centar za rehabilitaciju Stančić, PIK, Potepuh |