Ministarstva
IZLOŽBA: 'KAJ SU JELI NAŠI STARI - 30. GODINA S VAMA'
U prostoru Turističke zajednice Zagrebačke županije održat će se izložba "Kaj su jeli naši stari - 30. godina s Vama!". Izložbom se obilježava 30. obljetnica manifestacije posvećene očuvanju tradicionalne gastronomske ponude kontinentalne Hrvatske. Posjetitelji će moći vidjeti presjek kroz povijest manifestacije kroz plakate, fotografije, narodni vez, kuhinjske predmete i recepte.
23.08.2010 | Ministarstvo turizma i sporta
| Lokacije: | Turistička zajednica Zagrebačke županije, Vrbovec |
| Teme: | Gastronomija, Kultura, Tradicija, Povijest |
| Izdvojeni datumi: | 2010-08-23T00:00:00+02:00 |
| Datum: | 23.8.2010. 12:00:00 |
| Kategorije: | Gastronomija, Kultura, Tradicija, Povijest |
| izložba, Kaj su jeli naši stari, gastronomija, tradicija, obljetnica, Vrbovec, Zagrebačka županija |