Ministarstva
Kulturno-turistička manifestacija 'Noć muzeja' privlači tisuće posjetitelja
Sedma po redu manifestacija 'Noć muzeja' održat će se 28. siječnja od 18 do 1 sat iza ponoći u više od 60 hrvatskih gradova i 150 muzeja, galerija i ustanova u kulturi. Ulaz u sve prostore bit će besplatan, a organizatori očekuju premašivanje lanjskih 278.000 posjetitelja. Ovogodišnji fokus bit će na otočkim muzejima, a najavljen je bogat program s izložbama, predavanjima, performansima, recitalima i koncertima. Manifestacija, koja je započela 2005. godine u Zagrebu, postala je značajan kulturni događaj koji privlači velik broj posjetitelja.
26.01.2011 | Ministarstvo turizma i sporta
| Lokacije: | Hrvatska, Brač, Škrip |
| Teme: | Kultura, Muzeji, Manifestacije, Hrvatska |
| Izdvojeni datumi: | 2011-01-26T00:00:00Z, 2011-01-28T18:00:00Z, 2005-01-01T00:00:00Z, 2004-01-01T00:00:00Z |
| Datum: | 28.1.2011. 18:00:00 |
| Kategorije: | Kultura, Muzeji, Manifestacije, Hrvatska |
| Noć muzeja, muzeji, galerije, kulturne ustanove, izložbe, Hrvatsko muzejsko društvo, besplatan ulaz, kulturna manifestacija |
