Međunarodni susret dijaliziranih i transplantiranih „Vitez 2016.“
Sedmi Međunarodni susret dijaliziranih i transplantiranih pacijenata, u organizaciji Udruženja dijaliziranih i transplantiranih bolesnika Federacije BiH, održan je u Vitezu od 2. do 5. lipnja 2016. godine. Događaj je okupio pacijente, članove udruga, liječnike i koordinatore iz Jugoistočne Europe, s ciljem razmjene iskustava i prezentacije postignuća u transplantacijskoj medicini. Predsjednik Udruge, Tomislav Žuljević, naglasio je važnost dragovoljnog darivanja organa. Sudionici su kroz sportska natjecanja i kulturni program izrazili zahvalnost, a posađeno je i "Drvo života" te postavljena ploča zahvalnosti darivateljima organa.
07.06.2016 | Ministarstvo zdravstva
| Lokacije: | Vitez, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Slovenija, Srbija, Makedonija, Rumunjska |
| Teme: | Donacija organa, Podrška pacijentima, Međunarodna suradnja, Edukacija, Transplantacijska medicina |
| Izdvojeni datumi: | 2016-06-07T00:00:00Z, 2016-06-02T00:00:00Z, 2016-06-05T00:00:00Z |
| Datum: | 2.6.2016. 0:00:00 |
| Kategorije: | Donacija organa, Podrška pacijentima, Međunarodna suradnja, Edukacija, Transplantacijska medicina |
| dijaliza, transplantacija, darivanje organa, Vitez, susret pacijenata, Federacija BiH, transplantacijska medicina, zdravlje |