Najava snimanja nogometne utakmice Dinamo - Fenerbahce
GNK Dinamo Zagreb i Fenerbahce SK igrat će nogometnu utakmicu UEFA Europske lige u srijedu, 24. rujna 2025., u 21 sat na stadionu Maksimir u Zagrebu. Policija će provesti audio-video snimanje prije, tijekom i nakon utakmice sukladno Zakonu o policijskim poslovima i ovlastima.
23.09.2025 | Zagrebačka policija
| Lokacije: | Gradski stadion Maksimir, Zagreb |
| Teme: | nogomet, sport |
| Izdvojeni datumi: | 2025-09-23T00:00:00Z, 2025-09-24T21:00:00Z |
| Datum: | 24.9.2025. 21:00:00 |
| Kategorije: | nogomet, sport |
| nogomet, UEFA Europska liga, Dinamo, Fenerbahce, snimanje, policija, Maksimir, Zagreb |