Policijske uprave
Teška nesreća na radu u Zaprešiću: Radnik pao s visine i teško ozlijeđen
U petak, 2. rujna oko 16 sati u Zaprešiću, na gradilištu u Ulici maršala Tita, 38-godišnji radnik zadobio je teške tjelesne ozljede. Pri izlasku iz radne kupole auto-dizalice, radnik se poskliznuo i pao s visine od 170 cm na tlo. Medicinska pomoć mu je pružena u KB Sveti Duh.
05.09.2016 | Zagrebačka policija
| Lokacije: | Zaprešić, Ulica maršala Tita, KB Sveti Duh |
| Teme: | nesreće, zdravlje i sigurnost, građevinarstvo |
| Izdvojeni datumi: | 2016-09-02 |
| Datum: | 2.9.2016. 16:00:00 |
| Kategorije: | nesreće, zdravlje i sigurnost, građevinarstvo |
| nesreća na radu, Zaprešić, gradilište, teške ozljede, radnik, auto-dizalica |