Policijske uprave
Teška nesreća na radu u Centru: Radnik pao s krova i teško se ozlijedio
U Centru, Donje Prekrižje, jučer, 22. rujna oko 12:15 sati, dogodila se teška nesreća na radu. 26-godišnji radnik pao je s visine od oko 5 metara prilikom postavljanja antene na krovište kuće. Zadobio je teške tjelesne ozljede te mu je pomoć pružena u KB Dubrava.
23.09.2015 | Zagrebačka policija
| Lokacije: | Centar, Donje Prekrižje, KB Dubrava |
| Teme: | nesreće na radu, zdravstvo, sigurnost na radu |
| Izdvojeni datumi: | 2015-09-22T01:00:00+02:00 |
| Datum: | 22.9.2015. 13:15:00 |
| Kategorije: | nesreće na radu, zdravstvo, sigurnost na radu |
| nesreća na radu, Centar, Donje Prekrižje, pad, teška ozljeda, KB Dubrava |