Razbojništvo na Trešnjevci: Uhvaćena dvojica lopova
Policija u Zagrebu dovršila je kriminalističko istraživanje nad dvojicom muškaraca (30 i 27 godina) zbog sumnje na počinjenje kaznenog djela razbojništva. Sumnja se da su 13. prosinca oko 1:05 sati u Horvaćanskoj došli do benzinske postaje. 30-godišnjak se maskirao šalom i kapuljačom, a potom je uz prijetnju nožem zaposleniku (48) ukrao 2100 kuna iz blagajne. Nakon toga su se zajedno udaljili. 30-godišnjak je kasnije odbacio jaknu i nož u rijeku Savu, a novac je sakrio. Dio novca predao je 27-godišnjaku. Osumnjičeni su odvedeni u Istražni centar Županijskog suda u Zagrebu.
15.12.2010 | Zagrebačka policija
| Lokacije: | Trešnjevka, Horvaćanska, benzinska postaja, Rijeka Sava, Zagreb |
| Teme: | kriminal, razbojništvo, policija, pravosuđe |
| Izdvojeni datumi: | 2010-12-13T01:05:00Z, 2010-12-13T13:00:00Z, 2010-12-13T22:00:00Z, 2010-12-15T00:00:00Z |
| Datum: | 13.12.2010. 1:05:00 |
| Kategorije: | kriminal, razbojništvo, policija, pravosuđe |
| razbojništvo, Trešnjevka, benzinska postaja, policija, uhićenje, kriminal, Zagreb |