Priopćenje sa zatvorenoga dijela 30. sjednice Vlade
Na zatvorenome dijelu 30. sjednice Vlade Republike Hrvatske utvrđeno je stajalište za sastanak ministara nadležnih za okoliš (ENVI). Također, donesen je Zaključak o davanju ovlasti za potpisivanje Memoranduma o razumijevanju (točka označena kao "povjerljivo"). Imenovani su vršitelji dužnosti ravnatelja u Ministarstvu gospodarstva i održivog razvoja: dr. sc. Kristina Čelić (Uprava za energetiku), Nina Čulina (Uprava za trgovinu i politiku javne nabave) i Bojan Batinić (Uprava za internacionalizaciju), do provedbe javnog natječaja, najduže šest mjeseci. Dr. sc. Kristina Čelić ovlaštena je za zastupanje Vlade u Skupštini Hrvatskog operatora tržišta energije d.o.o.
17.12.2020 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Hrvatska |
| Teme: | Vlada, Europska unija, Energetika, Okoliš, Javna nabava, Kadrovska pitanja |
| Izdvojeni datumi: | 2020-12-17T00:00:00Z |
| Datum: | 17.12.2020. 0:00:00 |
| Kategorije: | Vlada, Europska unija, Energetika, Okoliš, Javna nabava, Kadrovska pitanja |
| Vlada, sjednica, okoliš, ENVI, Memorandum o razumijevanju, Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja, Uprava za energetiku, Uprava za trgovinu i politiku javne nabave, Uprava za internacionalizaciju, Hrvatski operator tržišta energije d.o.o. |