Vlada
Beroš: Zdravstveni sustav intenzivno se priprema za prijem oboljelih od COVID-19
Ministar zdravstva Vili Beroš najavio je intenzivne pripreme zdravstvenog sustava za prihvat pacijenata oboljelih od COVID-19, uključujući otvaranje dodatnih kapaciteta u KB Dubrava i razmatranje sekundarnih centara poput Arene Zagreb. Naglasio je potrebu za transparentnim i jednakim tretmanom svih pacijenata te najavio mjere za financijsku stabilnost sustava i kontrolu radnog vremena. U Hrvatskoj je zabilježen rekordan broj novozaraženih (1563) i preminulih (13) u jednom danu, s ukupno 7380 aktivnih slučajeva.
22.10.2020 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Hrvatska, KB Dubrava, Arena Zagreb |
| Teme: | Zdravstvo, Epidemija koronavirusa, Državne politike |
| Izdvojeni datumi: | 2020-10-22T00:00:00Z, 2020-02-25T00:00:00Z |
| Datum: | 22.10.2020. 0:00:00 |
| Kategorije: | Zdravstvo, Epidemija koronavirusa, Državne politike |
| Vili Beroš, Ministarstvo zdravstva, KB Dubrava, koronavirus, COVID-19, zdravstveni sustav, liste čekanja, Nacionalni stožer civilne zaštite |