Plenković: Nagodba u Agrokoru je veliko postignuće, kompanija ima ekonomsku budućnost
Predsjednik Vlade Andrej Plenković ocijenio je nagodbu u Agrokoru velikim postignućem i uspjehom, ističući da je ona omogućila opstanak kompanije te isplatu dobavljača. Naglasio je da Agrokor ima ekonomsku budućnost te da je ovo jedno od najvećih restrukturiranja u Europi provedeno bez kolapsa hrvatskog gospodarstva. Premijer se osvrnuo i na granični spor sa Slovenijom, ponudivši dijalog za rješenje, te na neprihvatljivost smanjenja prava manjinskih zastupnika. Također je predstavio tri zakona kojima se želi pomoći blokiranim građanima i najavio pomoć izvoznicima. Na kraju, podsjetio je na značenje Dana antifašističke borbe i razgovarao s Draganom Čovićem o potpori Hrvatima u BiH.
21.06.2018 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | |
| Teme: | Ekonomija, Politika, Međunarodni odnosi, Socijalna politika |
| Izdvojeni datumi: | 2018-06-21T00:00:00Z |
| Datum: | 21.6.2018. 0:00:00 |
| Kategorije: | Ekonomija, Politika, Međunarodni odnosi, Socijalna politika |
| Agrokor, nagodba, Andrej Plenković, Vlada, ekonomija, Slovenija, granica, referendum, ovrha, blokirani građani, Dan antifašističke borbe, izvoznici, Dragan Čović, Hrvati u BiH |