Vlada
Premijerka Kosor u Koprivničko-križevačkoj županiji: Otvorenje dvorane, potpisivanje ugovora i sastanak s Podravkom
Predsjednica Vlade Jadranka Kosor posjetila je Koprivničko-križevačku županiju 19. siječnja 2011. godine. Otvorila je školsku sportsku dvoranu u OŠ Gola, potpisala Ugovor o prijenosu nekretnina za izgradnju sveučilišnog kampusa u Koprivnici te se sastala s predstavnicima Podravke.
18.01.2011 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Gola, Koprivnica |
| Teme: | Politički posjeti, Lokalna samouprava, Investicije, Gospodarstvo |
| Izdvojeni datumi: | 2011-01-19T10:30:00Z, 2011-01-19T11:30:00Z, 2011-01-19T12:00:00Z |
| Datum: | 19.1.2011. 10:30:00 |
| Kategorije: | Politički posjeti, Lokalna samouprava, Investicije, Gospodarstvo |
| Jadranka Kosor, Vlada, Koprivničko-križevačka županija, Gola, Koprivnica, Podravka |