Vlada
Premijerka Kosor o ponudi MOL-a: Vlada će odgovoriti idući tjedan
Predsjednica Vlade Jadranka Kosor komentirala je ponudu MOL-a za otkup dionica Ine od malih dioničara, istaknuvši da je o tome saznala tek jučer te da će Vlada odgovoriti idući tjedan. Također je izrazila optimizam u vezi pregovora o plinskom poslovanju s MOL-om.
03.12.2010 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Zagreb |
| Teme: | Ina, MOL, Vlada RH, Jadranka Kosor, Energetika |
| Izdvojeni datumi: | 2010-12-03T00:00:00Z |
| Datum: | 3.12.2010. 0:00:00 |
| Kategorije: | Ina, MOL, Vlada RH, Jadranka Kosor, Energetika |
| Jadranka Kosor, MOL, INA, dionice, Vlada, plinski biznis, pregovori |