Vlada
Predsjednica Vlade Jadranka Kosor sastala se s ruskim ministrom Sergejem Šojguom
Predsjednica Vlade Jadranka Kosor sastala se 17. rujna 2010. u Banskim dvorima s ruskim ministrom Sergejem Šojguom, supredsjedateljem Međuvladine Hrvatsko-ruske komisije za trgovinsko-gospodarsku i znanstveno-tehničku suradnju. Sastanak je bio prilika za razgovore o suradnji dviju zemalja.
17.09.2010 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Banski dvori |
| Teme: | Međunarodni odnosi, Bilateralni odnosi, Suradnja |
| Izdvojeni datumi: | 2010-09-17T00:00:00Z |
| Datum: | 17.9.2010. 17:00:00 |
| Kategorije: | Međunarodni odnosi, Bilateralni odnosi, Suradnja |
| Jadranka Kosor, Sergej Šojgu, Vlada RH, Rusija, suradnja, Banski dvori |