Vlada
Potpredsjednica Vlade Kosor na obilježavanju 18. memorijala dvanaest redarstvenika
Potpredsjednica Vlade Jadranka Kosor sudjelovala je na 18. memorijalu dvanaest redarstvenika u Borovu, gdje je položila vijenac i izjavila sućut obiteljima poginulih. Naglasila je da zločini ne zastarijevaju i da se mora učiniti sve kako bi se počinitelji priveli pravdi. Kosor je također istaknula doprinos žrtava u stvaranju suvremene Hrvatske i pozvala na upornost u traženju istine.
02.05.2009 | Vlada Republike Hrvatske
| Lokacije: | Borovo |
| Teme: | Sjećanje na žrtve, Pravda i odgovornost, Domovinski rat |
| Izdvojeni datumi: | 2.5.2009. |
| Datum: | 2.5.2009. 0:00:00 |
| Kategorije: | Sjećanje na žrtve, Pravda i odgovornost, Domovinski rat |
| Jadranka Kosor, memorijal, redarstvenici, Borovo, Domovinski rat, Vlada RH, MUP |