Dva vozača pod jakim utjecajem alkohola ugrozila javni promet
Policija u Virovitičko-podravskoj županiji evidentirala je dva slučaja ugrožavanja javnog prometa. Prvi se dogodio u Suhopolju, gdje je 46-godišnji vozač zatečen pod utjecajem alkohola (2.02 promila), bez sigurnosnog pojasa i s djetetom mlađim od 12 godina na prednjem sjedalu. Drugi slučaj zabilježen je u Virovitici, gdje je 38-godišnjak također vozio pod utjecajem alkohola (2.02 promila). U oba slučaja, vozači su uhićeni zbog opasnosti nastavka činjenja prekršaja.
21.04.2011 | Virovitičko-podravska policija
| Lokacije: | Suhopolje, Virovitica |
| Teme: | Sigurnost u prometu, Alkoholizam, Zakoni i propisi |
| Izdvojeni datumi: | 2011-04-20T00:00:00Z, 2011-04-21T00:00:00Z |
| Datum: | 20.4.2011. 0:00:00 |
| Kategorije: | Sigurnost u prometu, Alkoholizam, Zakoni i propisi |
| promet, policija, alkohol, prekršaj, Virovitica, Suhopolje, ugrožavanje javnog prometa |