Krađe na gradilištu pročišćivača otpadnih voda u Sisku
U Sisku su zabilježene dvije krađe s gradilišta pročišćivača otpadnih voda. Prvo je između 6. i 8. lipnja ukradeno šest muljnih pumpi i 300 metara kabela, čime je pričinjena šteta od 66.000 kuna. Druga krađa dogodila se u noći 7./8. lipnja, kada je s istog gradilišta ukradeno oko 200 litara goriva iz radnih strojeva. Policija traga za počiniteljima.
09.06.2015 | Sisačko-moslavačka policija
| Lokacije: | Sisak, Ulica braće Bobetka |
| Teme: | Kriminal, Krađa |
| Izdvojeni datumi: | 2015-06-06T00:00:00Z, 2015-06-08T00:00:00Z, 2015-06-07T00:00:00Z |
| Datum: | 6.6.2015. 0:00:00 |
| Kategorije: | Kriminal, Krađa |
| krađa, gradilište, Sisak, pročišćivač otpadnih voda, muljne pumpe, kabel, gorivo |