Otkriveni počinitelji dviju teških krađa u Sisku i Gvozdu
Policija je u Sisku otkrila dvojicu Siščana (23 i 21 godinu) koji su provalili u ljekarnu u Ulici A. Kovačića tijekom noći 30./31. svibnja ove godine. Ukrali su čokoladice, bombone te novčani polog iz registar kase. Također, policija je u Gvozdu otkrila 37-godišnjaka iz Pule koji je 6. kolovoza između 19 i 22 sata u ugostiteljskom objektu ukrao ključ automobila 36-godišnjeg muškarca. Nakon toga je otključao automobil s parkirališta i ukrao novčanik s 3200 kuna, a potom ga odbacio bez novca. Sva tri počinitelja su kazneno prijavljena.
12.08.2011 | Sisačko-moslavačka policija
| Lokacije: | Sisak, Ulica A. Kovačića, Sisak, Gvozd |
| Teme: | kriminal, krađa |
| Izdvojeni datumi: | 2011-05-30T00:00:00Z, 2011-05-31T00:00:00Z, 2011-08-06T00:00:00Z |
| Datum: | 12.8.2011. 0:00:00 |
| Kategorije: | kriminal, krađa |
| teška krađa, policija, Sisacko-moslavacka zupanija, Sisak, Gvozd, ljekarna, ugostiteljski objekt, kradja novcanika, kradja slatkiša, kradja novca |