Policijske uprave
HNK Rijeka i navijači zahvalili "Ajkulama" na obljetnicu osnutka
Uoči nogometne utakmice na Rujevici, HNK Rijeka i navijačka skupina Armada zahvalili su riječkim "Ajkulama", pripadnicima Specijalne jedinice policije iz Domovinskog rata, na njihovom doprinosu u ratu. "Ajkule" su proslavile 35. obljetnicu osnivanja, a njihovi predstavnici, zajedno s predstavnicima PU primorsko-goranske, izašli su na travnjak stadiona. Predstavnici HNK Rijeka i Armade uručili su im prigodne poklone s brojem 35, simbolizirajući godine njihovog djelovanja. Ovim činom odana je počast "Ajkulama" za doprinos u obrani Domovine i zahvalnost za današnju slobodu, ističući zajedništvo koje sport povezuje.
09.04.2026 | Primorsko-goranska policija
| Lokacije: | Rijeka, Rujevica |
| Teme: | Nogomet, Domovinski rat, Policija, Obljetnice, Zahvalnost, Zajedništvo |
| Izdvojeni datumi: | 9.4.2026., 8. travnja, 35. obljetnica |
| Datum: | 8.4.2026. 0:00:00 |
| Kategorije: | Nogomet, Domovinski rat, Policija, Obljetnice, Zahvalnost, Zajedništvo |
| HNK Rijeka, Ajkule, Domovinski rat, obljetnica, zahvala, policija, Rujevica, Armada |