Kažnjeni alkoholizirani vozači na Rabu, u Rijeci i Opatiji
Policija je proteklog vikenda sankcionirala tri vozača zbog vožnje pod utjecajem alkohola. U Loparu je 38-godišnjak upravljao s 2,70 g/kg alkohola u krvi. U Rijeci je 64-godišnjak pod utjecajem alkohola (1,82 g/kg) izazvao prometnu nesreću s materijalnom štetom. U Opatiji je zatečen 18-godišnji državljanin Srbije koji je upravljao motociklom s 0,57 g/kg alkohola, bez kacige i bez vozačke dozvole.
20.07.2018 | Primorsko-goranska policija
| Lokacije: | Rab, Lopar, Rijeka, Opatija |
| Teme: | Sigurnost prometa, Alkohol u prometu, Policijska akcija |
| Izdvojeni datumi: | 2018-07-20, Jučer |
| Datum: | 20.7.2018. 0:00:00 |
| Kategorije: | Sigurnost prometa, Alkohol u prometu, Policijska akcija |
| alkoholizirani vozači, prometne nesreće, policija, Rab, Rijeka, Opatija, prometni prekršaji |