Održan Medni doručak s hrvatskih pčelinjaka
Ministar Tomislav Tolušić otvorio je 20. listopada 2017. godine na Zagrebačkom velesajmu prvi 'Medni doručak s hrvatskih pčelinjaka'. Manifestacija, organizirana od strane Ministarstva poljoprivrede, Hrvatske poljoprivredne agencije i Hrvatskog pčelarskog saveza, imala je za cilj promociju domaće proizvodnje meda s oznakom "Med hrvatskih pčelinjaka". Naglašena je važnost podrijetla hrane i kvalitetne prehrane, a ministar Tolušić pozvao je građane da potraže med s navedenom oznakom. Nakon doručka, ministar Tolušić i gradonačelnik Zagreba Milan Bandić otvorili su Sajmove zdravog življenja i Dane lova i ribolova.
20.10.2017 | Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i ribarstva
| Lokacije: | Zagrebački velesajam |
| Teme: | Promocija domaće proizvodnje, Zdrava prehrana, Poljoprivreda |
| Izdvojeni datumi: | 2017-10-20T00:00:00Z |
| Datum: | 20.10.2017. 0:00:00 |
| Kategorije: | Promocija domaće proizvodnje, Zdrava prehrana, Poljoprivreda |
| med, pčelarstvo, hrvatski proizvodi, Ministarstvo poljoprivrede, Hrvatska poljoprivredna agencija, Hrvatski pčelarski savez, Tomislav Tolušić, Zagrebački velesajam, Med hrvatskih pčelinjaka |