Policijske uprave
Iskopao bombu
Djelatnik je u Josipovcu iskopao ručnu bombu M-75, koju je potom preuzeo policijski službenik za protueksplozijsku zaštitu. Policija ponovno podsjeća građane na akciju "Manje oružja, manje tragedija" i poziva ih na dragovoljnu predaju oružja bez sankcija, uz napomenu da se oružje ne donosi u policijske postaje, već se kontaktira policija.
08.02.2025 | Osječko-baranjska policija
| Lokacije: | Josipovac |
| Teme: | Javna sigurnost, Oružje, Policijska akcija, Eksplozivna sredstva |
| Izdvojeni datumi: | 2025-02-08T00:00:00Z, 2025-02-07T12:00:00Z |
| Datum: | 7.2.2025. 12:00:00 |
| Kategorije: | Javna sigurnost, Oružje, Policijska akcija, Eksplozivna sredstva |
| bomba, Josipovac, oružje, policija, Manje oružja, manje tragedija, dragovoljna predaja, eksplozivna sredstva, sigurnost |