Nesreća na radu kod Našica: Radnik pao s cijevi i zadobio teške ozljede
U šumskom predjelu kod Koške, došlo je do nesreće na radu kada je 58-godišnji radnik zagrebačke tvrtke pao sa željeznih cijevi tijekom održavanja bušotine. Zadobio je teške tjelesne ozlijede, točnije višestruki prijelom prstiju stopala, te je prevezen u Opću županijsku bolnicu Našice. Slijedi podnošenje izvješća nadležnom državnom odvjetništvu.
07.11.2016 | Osječko-baranjska policija
| Lokacije: | Koška, Našice |
| Teme: | Crna kronika, Nesreće, Ozljede |
| Izdvojeni datumi: | 2016-11-07T00:00:00Z, 2016-11-04T12:30:00Z |
| Datum: | 4.11.2016. 12:30:00 |
| Kategorije: | Crna kronika, Nesreće, Ozljede |
| nesreća na radu, ozljeda, Koška, Našice, bušotina, prijelom |