U Kopačkom ritu zatečeni u protuzakonitom ribolovu
Policijski službenici PGP Beli Manastir zatekli su dvojicu muškaraca, 21-godišnjaka i 44-godišnjaka iz Bilja, kako protuzakonito pecaju ribičkim štapovima u Kopačkom ritu, na mjestu gdje je to zabranjeno. Protiv njih slijedi kaznena prijava te obavijest o počinjenom prekršaju nadležnom inspektoru zaštite prirode. Ribički štapovi su im oduzeti, a ulovljene ribe nisu imali.
01.12.2009 | Osječko-baranjska policija
| Lokacije: | Kopački rit, Bilje, Beli Manastir |
| Teme: | ribolov, zakon, priroda, policija |
| Izdvojeni datumi: | 2009-11-28T09:20:00Z, 2009-12-01T00:00:00Z |
| Datum: | 28.11.2009. 9:20:00 |
| Kategorije: | ribolov, zakon, priroda, policija |
| Kopački rit, ribolov, protuzakoniti ribolov, policija, Bilje, Beli Manastir, Zakon o zaštiti prirode |