Ministarstva
Ravnateljica Mandić na proslavi 18. obljetnice Veleučilišta u Virovitici
Ravnateljica Uprave za visoko obrazovanje Dijana Mandić posjetila je Veleučilište u Virovitici na svečanoj sjednici povodom 18. obljetnice rada. Pohvalila je postignuća Veleučilišta, predanost zaposlenika, potporu Ministarstva te ulaganja lokalne samouprave. Naglasila je rast broja upisanih studenata kao pokazatelj prepoznate kvalitete i budućnosti koju mladi vide u ovoj instituciji. Ministarstvo će nastaviti pružati potporu u budućim razvojnim planovima.
19.11.2025 | Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih
| Lokacije: | Virovitica |
| Teme: | Visoko obrazovanje, Javne institucije |
| Izdvojeni datumi: | 2025-11-19T11:25:57Z |
| Datum: | 19.11.2025. 0:00:00 |
| Kategorije: | Visoko obrazovanje, Javne institucije |
| Veleučilište u Virovitici, Dijana Mandić, visoko obrazovanje, obljetnica |