Ministarstva
Ravnateljica Šerepac na obilježavanju kampanje „Mama, budi zdrava“ u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji
Ravnateljica Uprave za odgoj i obrazovanje, Vesna Šerepac, sudjelovala je na nacionalnom projektu „Mama, budi zdrava - Ružičasti listopad 2025.“ u Osnovnoj školi Berek. Projekt se provodi devetu godinu zaredom i ove godine okuplja 350 obrazovnih ustanova diljem Hrvatske, s više od 100.000 djece koja su podijelila edukativne letke. Šerepac je naglasila važnost projekta u osvješćivanju djece o zdravlju njihovih majki i žena te jačanju svijesti o zdravlju kao temeljnoj vrijednosti.
26.09.2025 | Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih
| Lokacije: | Osnovna škola Berek, Bjelovarsko-bilogorska županija, Hrvatska |
| Teme: | Zdravlje žena, Prevencija, Obrazovanje, Društvena odgovornost |
| Izdvojeni datumi: | 2025-09-25T00:00:00Z |
| Datum: | 25.9.2025. 0:00:00 |
| Kategorije: | Zdravlje žena, Prevencija, Obrazovanje, Društvena odgovornost |
| Mama budi zdrava, Ružičasti listopad, Vesna Šerepac, Nacionalni projekt, Prevencija raka dojke, Edukacija, Škole, Bjelovarsko-bilogorska županija, Osnovna škola Berek |