Ministarstva
Ministar Grlić Radman primio glavnog tajnika Srednjoeuropske inicijative
Ministar vanjskih i europskih poslova Gordan Grlić Radman sastao se s glavnim tajnikom Srednjoeuropske inicijative (SEI) Francom Dal Masom. Razmijenili su mišljenja o jačanju suradnje Hrvatske i SEI-a, potpori Ukrajini te europskim integracijama i održivom razvoju. Ministar Grlić Radman naglasio je važnost europske perspektive kao strateške investicije u sigurnost i stabilnost Unije, ističući podršku Hrvatske ciljevima SEI-a. Hrvatska je članica SEI-a od 1992. i predsjedala je inicijativom dva puta, dok ove godine predsjedanje preuzima Srbija.
08.04.2025 | Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
| Lokacije: | Croatia |
| Teme: | Diplomacy, International Cooperation, European Union |
| Izdvojeni datumi: | 1992-01-01T00:00:00Z, 1998-01-01T00:00:00Z, 2018-01-01T00:00:00Z, 2025-01-01T00:00:00Z |
| Datum: | 8.4.2025. 0:00:00 |
| Kategorije: | Diplomacy, International Cooperation, European Union |
| Gordan Grlić Radman, Franco Dal Mas, Srednjoeuropska inicijativa, SEI, Hrvatska, suradnja, Ukrajina, europske integracije, održivi razvoj |