Ministrica Marija Pejčinović Burić čestitala Međunarodni dan žena
Ministrica vanjskih i europskih poslova Marija Pejčinović Burić čestitala je Međunarodni dan žena, naglašavajući postignuti napredak u ravnopravnosti spolova, ali i potrebu za daljnjim zalaganjem. Istaknula je kako su prava žena važan dio vanjske politike Hrvatske te kako Ministarstvo aktivno radi na suzbijanju diskriminacije i osnaživanju žena globalno. Podcrtala je važnost žena za hrvatsko društvo i obećala daljnju posvećenost njihovim pravima.
08.03.2018 | Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
| Lokacije: | Hrvatska |
| Teme: | Ženska prava, Međunarodni odnosi, Ljudska prava, Vanjska politika |
| Izdvojeni datumi: | 1975-01-01T00:00:00Z |
| Datum: | 8.3.2018. 0:00:00 |
| Kategorije: | Ženska prava, Međunarodni odnosi, Ljudska prava, Vanjska politika |
| Međunarodni dan žena, Marija Pejčinović Burić, ravnopravnost spolova, ljudska prava, vanjska politika, Ministarstvo vanjskih i europskih poslova |
