Ministrica Pejčinović Burić na Bledskom strateškom forumu
Potpredsjednica Vlade i ministrica vanjskih i europski poslova Marija Pejčinović Burić sudjelovala je 5. rujna 2017. na Bledskom strateškom forumu. Na forumu se raspravljalo o izazovima "nove realnosti" i globaliziranim pitanjima. Ministrica je sudjelovala na sastanku SEECP-a, naglašavajući važnost proširenja EU za jugoistočnu Europu i spremnost Hrvatske na pomoć zemljama u tranziciji. Također je na panelu o politici proširenja istaknula važnost provođenja reformi i realne perspektive članstva. Na marginama Foruma održani su bilateralni sastanci.
05.09.2017 | Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
| Lokacije: | Bled, Slovenija |
| Teme: | Vanjska politika, Europska unija, Međunarodna suradnja, Jugoistočna Europa |
| Izdvojeni datumi: | 2017-09-05T00:00:00Z |
| Datum: | 5.9.2017. 0:00:00 |
| Kategorije: | Vanjska politika, Europska unija, Međunarodna suradnja, Jugoistočna Europa |
| Bledski strateški forum, Marija Pejčinović Burić, Proces suradnje u jugoistočnoj Europi, SEECP, proširenje EU, Hrvatska, Slovenija |
