Ministrica Pusić: NATO je instrument za reforme i stabilnost
Ministrica vanjskih i europskih poslova Vesna Pusić na zasjedanju Parlamentarne skupštine NATO-a u Dubrovniku istaknula je NATO kao instrument reformi koji doprinosi stabilnosti zemalja. Govorila je o prioritetima regionalne sigurnosne politike, spremnosti Crne Gore za članstvo te o potrebi aktiviranja Plana za članstvo Bosne i Hercegovine, naglašavajući da bi zemlje regije trebale imati proaktivan stav u komunikaciji s vlastima u BiH.
12.10.2013 | Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
| Lokacije: | Dubrovnik |
| Teme: | Međunarodni odnosi, Sigurnost, Vanjska politika |
| Izdvojeni datumi: | 2013-10-12 |
| Datum: | 12.10.2013. 0:00:00 |
| Kategorije: | Međunarodni odnosi, Sigurnost, Vanjska politika |
| Vesna Pusić, NATO, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, regionalna sigurnost, reforme |
