Ministrica Pusić sastala se s ministrom vanjskih poslova Angole u New Yorku
Ministrica vanjskih i europskih poslova Vesna Pusić održala je na marginama zasjedanja Opće skupštine UN-a u New Yorku prvi sastanak s ministrom vanjskih poslova Angole, Georgeom Rebelom Pintom Chicotijem. Hrvatska je iskazala interes za suradnju s Angolom na poljima gospodarstva, znanosti i razvojne suradnje.
24.09.2013 | Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
| Lokacije: | New York |
| Teme: | Vanjska politika, Diplomacija, Međunarodni odnosi |
| Izdvojeni datumi: | 2013-09-24T00:00:00Z |
| Datum: | 24.9.2013. 0:00:00 |
| Kategorije: | Vanjska politika, Diplomacija, Međunarodni odnosi |
| Vesna Pusić, Angola, George Rebelo Pinto Chicoti, Opća skupština UN-a, New York, suradnja, gospodarstvo, razvojna suradnja |
