Osumnjičen za krađu struje u Korenici
Policijski službenici Policijske uprave ličko-senjske dovršili su kriminalističko istraživanje nad 63-godišnjakom iz Korenice. Sumnjiči ga se da se protupravno priključio na energetski sustav i koristio električnom energijom, čime je oštetio pravnu osobu sa sjedištem u Gospiću za oko 12 tisuća kuna. Protiv osumnjičenog će biti podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.
18.10.2017 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Korenica, Gospić |
| Teme: | Kriminal, Energetika, Pravosuđe |
| Izdvojeni datumi: | 2017-10-18T00:00:00Z |
| Datum: | 18.10.2017. 0:00:00 |
| Kategorije: | Kriminal, Energetika, Pravosuđe |
| krađa struje, energetski sustav, Korenica, Ličko-senjska policija |