Ministar Vlaho Orepić posjetio Hrvatski autoklub
Ministar unutarnjih poslova Vlaho Orepić, zajedno s glavnim ravnateljem policije Markom Srdarevićem, posjetio je u srijedu, 19. travnja, sjedište Hrvatskog autokluba u Zagrebu. Na sastanku s predsjednikom HAK-a Slavkom Tušekom i zamjenikom Ivom Bikićem, razgovaralo se o suradnji MUP-a i HAK-a u području sigurnosti u cestovnom prometu te obnašanju javnih ovlasti HAK-a. Nakon sastanka, ministar i ravnatelj policije obišli su kontakt centar i dvoranu za polaganje vozačkih ispita.
19.04.2017 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Hrvatski autoklub, Zagreb |
| Teme: | Sigurnost u prometu, Javne ovlasti, Suradnja institucija, Vozački ispiti |
| Izdvojeni datumi: | 2017-04-19T00:00:00Z |
| Datum: | 19.4.2017. 0:00:00 |
| Kategorije: | Sigurnost u prometu, Javne ovlasti, Suradnja institucija, Vozački ispiti |
| Vlaho Orepić, Hrvatski autoklub, HAK, Ministarstvo unutarnjih poslova, MUP, sigurnost u prometu, vozački ispiti, Slavko Tušek, Ivo Bikić, Marko Srdarević, sastanak, posjet, Zagrebu |