Ministarstva
Razbojnička krađa u Novom Zagrebu: Trojica opljačkala trgovinu, zaposlenici nanijeta šteta od nekoliko tisuća kuna
U Novom Zagrebu, u Puškarievoj ulici, trojica nepoznatih počinitelja opljačkala su trgovinu. Upotrebom tjelesne snage nad 51-godišnjom zaposlenicom otuđili su razne artikle, pričinivši štetu od nekoliko tisuća kuna. Događaj se zbio jučer, 30. studenog, oko 19 sati.
01.12.2015 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Novi Zagreb, Puškarieva ulica |
| Teme: | kriminal, razbojništvo, pljačka |
| Izdvojeni datumi: | 2015-11-30T00:00:00Z |
| Datum: | 30.11.2015. 19:00:00 |
| Kategorije: | kriminal, razbojništvo, pljačka |
| razbojnička krađa, Novi Zagreb, trgovina, šteta, nepoznati počinitelji |