Ministar Ostojić posjetio PP Umag: Pohvaljen rad policije tijekom turističke sezone i ATP turnira
Ministar unutarnjih poslova Ranko Ostojić posjetio je Policijsku postaju Umag. Dočekali su ga načelnik PU istarske Mladen Blašković i načelnik PP Umag Tomislav Rajković. Ministar je s njima te gradonačelnikom Umaga Viliem Bassaneseom razgovarao o sigurnosti na području Umaga, s posebnim naglaskom na turističku sezonu i ATP turnir. Pohvalio je rad policije i sigurnosne mjere tijekom turnira. Pohvaljena je i suradnja Grada i policije na prevenciji, uz naglasak na važnost sigurnosti za razvoj grada.
17.07.2012 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Umag |
| Teme: | Ministarstvo unutarnjih poslova, Policija, Lokalna samouprava, Sigurnost, Turizam, Sportski događaji |
| Izdvojeni datumi: | 2012-07-16T00:00:00Z |
| Datum: | 16.7.2012. 0:00:00 |
| Kategorije: | Ministarstvo unutarnjih poslova, Policija, Lokalna samouprava, Sigurnost, Turizam, Sportski događaji |
| Ranko Ostojić, Policijska postaja Umag, Mladen Blašković, Tomislav Rajković, Vili Bassanese, sigurnost, turizam, ATP turnir Umag |