Ministarstva
Razbojništvo u Zaprešiću: Opljačkana poslovnica za otkup zlata
U Zaprešiću se dogodilo razbojništvo. Nepoznati maskirani počinitelj je jučer, 9. prosinca, oko 10 sati ušao u poslovnicu za otkup zlata i srebra u Ulici Maršala Tita. Prijeteći nožem zaposlenici (29), ukrao je nakit i novac. Materijalna šteta procjenjuje se na više tisuća kuna.
12.12.2011 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Zaprešić, Ulica Maršala Tita |
| Teme: | kriminal, razbojništvo, pljačka |
| Izdvojeni datumi: | 2011-12-09T00:00:00Z, 2011-12-12T00:00:00Z |
| Datum: | 9.12.2011. 10:00:00 |
| Kategorije: | kriminal, razbojništvo, pljačka |
| razbojništvo, Zaprešić, poslovnica za otkup zlata, nož, pljačka |