Ministarstva
Teška prometna nesreća kod Splita: Poginuo 23-godišnji motociklist
U subotu, 24. srpnja oko 2:45 sati, na istočnom dijelu DC D-8 kod Splita, na nadvožnjaku "Visoka", dogodila se prometna nesreća u kojoj je smrtno stradao 23-godišnji motociklist. Nesreća se dogodila kada je vozač izgubio nadzor nad motociklom marke Kawasaki, udario u ogradu i stup te preminuo na mjestu događaja. Vozač nije koristio zaštitnu kacigu.
26.07.2010 | Ministarstvo unutarnjih poslova
| Lokacije: | Split, DC D-8, nadvožnjak Visoka |
| Teme: | Promet, Nesreće, Crna kronika |
| Izdvojeni datumi: | 2010-07-24T00:00:00Z |
| Datum: | 24.7.2010. 2:45:00 |
| Kategorije: | Promet, Nesreće, Crna kronika |
| motociklist, prometna nesreća, Split, Visoka, smrtno stradao, nesreća, Kaciga |